Ciało

Domowe sposoby na cellulit nie przynoszą efektów? Zdecyduj się na endermologię LPG

Wydaje Ci się, że spróbowałaś już wszystkiego, by pozbyć się uciążliwego cellulitu? Ani dieta, ani ćwiczenia nie pomagają? Polecamy zabieg endermologii LPG. To innowacyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu – jest całkowicie nieinwazyjna, bezpieczna i skuteczna. Jej korzystne działanie zostało potwierdzone badaniami. Oto co warto wiedzieć na temat tego nieinwazyjnego zabiegu modelowania sylwetki.

Dla kogo endermologia LPG?

Endermologia LPG w Katowicach daje bardzo dobre efekty w rzeźbieniu sylwetki, redukcji cellulitu i spalaniu tkanki tłuszczowej. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że nie jest to metoda odchudzania. Jeśli masz problem z nadwagą lub otyłością, podejmij najpierw walkę z nadprogramowymi kilogramami, najlepiej z pomocą dietetyka i trenera. Dopiero po uzyskaniu prawidłowej masy ciała można zdecydować się na serię zabiegów endermologii LPG dla pogłębienia i wzmocnienia efektów. Utrzymywanie zdrowego stylu życia to bardzo ważny element terapii antycellulitowej, ponieważ pozwala na zachowanie ciała w świetnej kondycji przez długi czas. Pamiętaj o diecie i ćwiczeniach w trakcie i po zakończeniu serii zabiegów endermologii. Pij dużo wody, ponieważ odpowiednie nawodnienie organizmu wspomaga usuwanie toksyn i spalanie tkanki tłuszczowej.

Jak zabieg endermologii pomaga w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej?

Endermologia LPG w Katowicach, dostępna m.in. w Klinice Miracki, jest bezpieczna, naturalna i wysoce skuteczna, dzięki czemu uznawana jest za numer jeden w modelowaniu ciała i nieinwazyjnej redukcji cellulitu. Głowica urządzenia wyposażona jest w rolki i zmotoryzowaną klapkę. Działa w podciśnieniu. Dzięki temu skutecznie rozbija i uwalnia komórki tłuszczowe uwięzione w tkance podskórnej, tworzące cellulit. Działanie endermologii LPG można porównać do intensywnego masażu. Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanego kosmetologa. Podczas procedury skóra przybiera kształt fali, co umożliwia dokładne jej rolowanie – na zewnątrz i do wewnątrz. Żeby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale także względem siebie. W ten sposób skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach.

Równie ciekawe:   Dieta na piękne ciało - co jeść, aby mieć nienaganną sylwetkę?

Udowodniono, że już po kilku sesjach można widocznie zredukować cellulit. Efekty można spotęgować, łącząc endermologię LPG z innymi zabiegami antycellulitowymi, np. Storz Medical (fala uderzeniowa) czy Onda Deka (mikrofale Coolwaves™).

Modelowanie sylwetki przy pomocy endermologii – na pewno zauważysz różnicę

Masaż endermologiczny ma wielokierunkowe działanie na skórę i tkankę podskórną. Pobudza krążenie krwi i limfy, usprawnia metabolizm tkanki tłuszczowej, stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych (produkcji włókien kolagenowych i elastyny). Endermologia LPG stymuluje usuwanie toksyn z organizmu, usuwa nadmiar wody z organizmu i zmniejsza obrzęki. W związku z tym zabieg ten wpływa na zmniejszenie objawów „pomarańczowej skórki”, ale też poprawia kondycję skóry (napina ją i ujędrnia) oraz przyczynia się do redukcji tzw. miejscowej otyłości. Redukuje oporną tkankę tłuszczową zlokalizowaną w konkretnych partiach ciała, np. na brzuchu, udach czy pośladkach.

Antycellulitowe efekty endermologii LPG różnią się w zależności od osoby, jednak w większości przypadków po 3-6 sesjach można zauważyć wyraźną różnicę. Specjaliści zalecają zazwyczaj 10 zabiegów w kilkudniowych odstępach, najlepiej w połączeniu z innymi zabiegami ujędrniającymi.   

Dowiedz się więcej na temat endermologii LPG – skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki w Katowicach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *