Porady

Cleanery do paznokci, czyli obowiązkowe preparaty do każdej stylizacji

Cleaner stanowi produkt, bez którego ciężko wyobrazić sobie profesjonalny manicure hybrydowy. To między innymi dzięki niemu stylizacja jest trwała i zachwyca atrakcyjnym wyglądem.

Cleanery Indigo Nails – przegląd oferty

W aktualnej ofercie Indigo Nails dostępne są trzy rodzaje cleanerów w różnych pojemnościach – 5, 15, 50, 250 i 500 mililtrów. Przyjrzyjmy się zatem bliżej każdemu z tych produktów!

Klasyczny Cleaner Indigo

Kiedyś znany jako „fioletowy cleaner”, dziś dostępny jest w odświeżonym opakowaniu z żółtą czcionką (najmniejsze pojemności – 5 i 15 ml – nadal oferowane są w klasycznych barwach). Produkt ten (https://www.indigo-nails.com/cleaner-500ml) używa się po zmatowieniu, chwilę przed nałożeniem primera, aby wyciągnąć wilgoć z płytki. Dzięki temu paznokcie są idealnie przygotowane do dalszej stylizacji. Jego właściwości pozwalają usunąć pył i wszelkie zabrudzenia z powierzchni płytki lub gotowego manicure’u. Należy pamiętać, że Cleaner Indigo nie może być stosowany do usuwania lepkiej warstwy nabłyszczającego topu, gdyż będzie to skutkować zmatowieniem.

Klasyczny Cleaner to najmocniejszy z produktów tego typu z całej oferty Indigo Nails.

Cleaner Shea Super Shine Effect

Cleaner Shea Super Shine Effect (https://www.indigo-nails.com/cleaner-shea-supershine-effect-500ml) stanowi znakomity wybór w przypadku, gdy ze stylizacji trzeba pozbyć się lepkiej warstwy (np. topu). Ponadto świetnie sprawdza się do szybkiego manicure’u z bazami mineralnymi, kiedy trzeba zarówno usunąć lepką warstwę, jak i natłuścić skórki, a także na wykończenie stylizacji – jeśli wypoleruje się go suchym wacikiem bezpyłowym, efekt połysku będzie wzmocniony i przedłużony.

Dodatkowa zalety Cleanera Shea Super Shine Effect? Posiada zapach Seventh Heaven, który od wielu lat jest faworytem wśród klientek Indigo. Co więcej, jest on jedynym w swoim rodzaju produktem 2 w 1. Dlaczego? Pełni on zarówno funkcję tradycjnego cleanera, jak i posiada wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne dzięki zawartym w nim maśle shea.

Równie ciekawe:   Balsam do ciała na świąteczny prezent? Sprawdź, czym się kierować przy wyborze!

Cleaner Wipe Off

Ofertę cleanerów Indigo uzupełnia Cleaner Wipe Off (https://www.indigo-nails.com/cleaner-wipe-off-500ml), który świetnie sprawdza się podczas zdejmowania lepkiej warstwy z topu lub hybrydy. Sprawia to, że po jego zastosowaniu paznokcie są gotowe do dalszej stylizacji. Cleaner Wipe Off jest niezwykle przydatnym preparatem w sytuacji, gdy podczas zabiegu przydarzy się pomyłka – dzięki niemu zdjęcie nieutwardzonego produktu nie jest żadnym problemem! Dodatkowo warto nadmienić, że nie matowi powierzchni.

Indigo Nails – poznaj resztę oferty!

Indigo Nails posiada szeroką ofertę produktów do paznokci, a cleanery stanowią jedynie niewielką część bogatego asortymentu. Jeśli szukasz profesjonalnych lakierów hybrydowych i klasycznych, narzędzi, akcesoriów, pyłków, ozdób, produktów do pielęgnacji ciała takich jak balsamy czy kremy, perfum, akryli, żeli UV lub preparatów pomocniczych, koniecznie odwiedź sklep online. Znajdziesz tam wszystko, co jest niezbędne do stylizacji paznokci!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *