Doubles

Cleanery do paznokci, czyli obowiązkowe preparaty do każdej stylizacji

Cleaner stanowi produkt, bez którego ciężko wyobrazić sobie profesjonalny manicure hybrydowy. To między innymi dzięki niemu stylizacja jest trwała i zachwyca atrakcyjnym wyglądem.

Cleanery Indigo Nails – przegląd oferty

W aktualnej ofercie Indigo Nails dostępne są trzy rodzaje cleanerów w różnych pojemnościach – 5, 15, 50, 250 i 500 mililtrów. Przyjrzyjmy się zatem bliżej każdemu z tych produktów!

Klasyczny Cleaner Indigo

Kiedyś znany jako „fioletowy cleaner”, dziś dostępny jest w odświeżonym opakowaniu z żółtą czcionką (najmniejsze pojemności – 5 i 15 ml – nadal oferowane są w klasycznych barwach). Produkt ten (https://www.indigo-nails.com/cleaner-500ml) używa się po zmatowieniu, chwilę przed nałożeniem primera, aby wyciągnąć wilgoć z płytki. Dzięki temu paznokcie są idealnie przygotowane do dalszej stylizacji. Jego właściwości pozwalają usunąć pył i wszelkie zabrudzenia z powierzchni płytki lub gotowego manicure’u. Należy pamiętać, że Cleaner Indigo nie może być stosowany do usuwania lepkiej warstwy nabłyszczającego topu, gdyż będzie to skutkować zmatowieniem.

Klasyczny Cleaner to najmocniejszy z produktów tego typu z całej oferty Indigo Nails.

Cleaner Shea Super Shine Effect

Cleaner Shea Super Shine Effect (https://www.indigo-nails.com/cleaner-shea-supershine-effect-500ml) stanowi znakomity wybór w przypadku, gdy ze stylizacji trzeba pozbyć się lepkiej warstwy (np. topu). Ponadto świetnie sprawdza się do szybkiego manicure’u z bazami mineralnymi, kiedy trzeba zarówno usunąć lepką warstwę, jak i natłuścić skórki, a także na wykończenie stylizacji – jeśli wypoleruje się go suchym wacikiem bezpyłowym, efekt połysku będzie wzmocniony i przedłużony.

Dodatkowa zalety Cleanera Shea Super Shine Effect? Posiada zapach Seventh Heaven, który od wielu lat jest faworytem wśród klientek Indigo. Co więcej, jest on jedynym w swoim rodzaju produktem 2 w 1. Dlaczego? Pełni on zarówno funkcję tradycjnego cleanera, jak i posiada wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne dzięki zawartym w nim maśle shea.

Cleaner Wipe Off

Ofertę cleanerów Indigo uzupełnia Cleaner Wipe Off (https://www.indigo-nails.com/cleaner-wipe-off-500ml), który świetnie sprawdza się podczas zdejmowania lepkiej warstwy z topu lub hybrydy. Sprawia to, że po jego zastosowaniu paznokcie są gotowe do dalszej stylizacji. Cleaner Wipe Off jest niezwykle przydatnym preparatem w sytuacji, gdy podczas zabiegu przydarzy się pomyłka – dzięki niemu zdjęcie nieutwardzonego produktu nie jest żadnym problemem! Dodatkowo warto nadmienić, że nie matowi powierzchni.

Indigo Nails – poznaj resztę oferty!

Indigo Nails posiada szeroką ofertę produktów do paznokci, a cleanery stanowią jedynie niewielką część bogatego asortymentu. Jeśli szukasz profesjonalnych lakierów hybrydowych i klasycznych, narzędzi, akcesoriów, pyłków, ozdób, produktów do pielęgnacji ciała takich jak balsamy czy kremy, perfum, akryli, żeli UV lub preparatów pomocniczych, koniecznie odwiedź sklep online. Znajdziesz tam wszystko, co jest niezbędne do stylizacji paznokci!

Exit mobile version